GLightbox Media Video (1.0.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: None
th: ไม่มี

en: Display
th: แสดงผล

en: Text
th: ข้อความ

en: no
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Title text
th: หัวข้อ

en: pixels
th: พิกเซล
