GLightbox Media Video (1.0.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: yes
be: так

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display
be: Паказ

en: Text
be: Тэкст

en: no
be: не

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Caption
be: Загаловак

en: pixels
be: пікселі

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
