GLightbox Media Video (1.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: yes
gu: હા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
