GLightbox Media Video (1.0.3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: yes
hi: हां

en: None
hi: कोई नहीं

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Text
hi: लेख

en: no
hi: नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
