Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: view
cs: zobrazit

en: all
cs: vše

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: <none>
cs: <žádné>

en: All
cs: Vše

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Range
cs: Rozsah

en: Text field
cs: Textové pole
