Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་
