Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Field
eo: Kampo

en: View
eo: Vidu

en: All
eo: Ĉiuj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Text field
eo: Teksta kampo
