Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: All
hr: Svi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Widget
hr: Cinculator

en: Text field
hr: Polje teksta

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar
