Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: view
is: skoða

en: all
is: allt

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Field
is: Svæði

en: View
is: Skoða

en: <none>
is: <enginn>

en: All
is: Allt

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Text field
is: Textareitur

en: from
is: frá
