Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
