Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Set
kn: ಸೆಟ್
