Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Text field
ku: خانەی دەق
