Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई
