Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: View
sl: Prikaži

en: <none>
sl: <brez>

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Widget
sl: Gradnik
