Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: view
ar: عرض

en: all
ar: الكل

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Field
ar: حقل

en: View
ar: عرض

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Widget
ar: عنصر إدخال

en: Text field
ar: خانة نصية
