Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: view
es: vista

en: all
es: todo

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Field
es: Campo

en: View
es: Ver

en: <none>
es: <ninguno>

en: All
es: Todo(s)

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Range
es: Rango

en: Widget
es: Control

en: Text field
es: Campo de texto

en: from
es: de

en: Distance
es: Distancia

en: Set
es: Configurar

en: Country name
es: Nombre del país

en: User posted or commented
es: Enviados por los usuarios o comentado
