Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: view
ro: afișează

en: all
ro: toate

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Field
ro: Câmp

en: View
ro: Afișează

en: <none>
ro: <nimic>

en: All
ro: Toate

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Text field
ro: Câmp text

en: User posted or commented
ro: Utilizatorul a postat sau a comentat
