Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: Configure
eo: Agordu

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Language code
eo: Lingva kodo
