Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Address
lv: Adrese

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Languages
lv: Valodas

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Session
lv: Sesija

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: Detection and selection
lv: Noteikšana un izvēle
