Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Language code
ne: भाषा संकेत
