Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: Configure
ast: Configurar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Languages
ast: Llingües

en: Select list
ast: Esbilla

en: Session
ast: Sesión
