Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Languages
cs: Jazyky

en: Select list
cs: Seznam

en: Session
cs: Relace

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Regions
cs: Regiony

en: The default value for this field, used when creating new content.
cs: Výchozí hodnota tohoto pole, je použita při vytváření nového obsahu.

en: Detection method
cs: Metoda zjištění

en: Detection and selection
cs: Detekce a výběr

en: Available countries
cs: Dostupné země
