Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Address
eu: Helbidea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Session
eu: Sesioa

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: The default value for this field, used when creating new content.
eu: Eremu honen lehenetsitako balioa, eduki berria sortzean erabiliko da.

en: Detection and selection
eu: Antzematea eta hautatzea
