Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: View
os: Фенд
