Global Logout (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Date
sv: Datum

en: Logout
sv: Logga ut

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Menu name
sv: Menynamn
