Global Logout (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Date
ca: Data

en: Logout
ca: Sortir

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Menu name
ca: Nom del menú
