Global Logout (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Date
hr: Datum

en: Logout
hr: Odjava

en: Time format
hr: Format datuma

en: Menu name
hr: Naziv izbornika
