Global Logout (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Date
lv: Datums

en: Logout
lv: Iziet

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums
