Global Logout (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Date
pt: Data

en: Logout
pt: Sair

en: Time format
pt: Formato de hora

en: Menu name
pt: Nome do menu
