Global Logout (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Date
uk: Дата

en: Logout
uk: Вихід

en: Time format
uk: Формат часу

en: Menu name
uk: Назва меню
