Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Debug
et: Siluma

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
