Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Debug
lt: Derinimas
