Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Warning
oc: Avertiment

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Debug
oc: Depuracion
