Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Debug
pl: Debugowanie
