Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
