Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Debug
eu: Araztu
