Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Debug
he: אתר באגים
