Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Debug
lv: Atkļūdot
