Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Instructions
nl: Instructies

en: Due date
nl: Vervaldag
