Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Debug
ta: பிழையறிவு
