Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Debug
tr: Hata ayıkla
