Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Field
bg: Поле

en: Error
bg: Грешка

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
