Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Field
mn: Талбар

en: Error
mn: Алдаа

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
