Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้
