Translations.com GlobalLink Connect (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Field
vi: Trường

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Debug
vi: Tìm lỗi
