Glossify (3.0.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
