Glossify (3.1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: Bundles
bo: སྡེབ
