Glossify (3.1.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Type
de: Typ

en: Ignore tags
de: Tags ignorieren

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: About
de: Über

en: Case sensitive
de: Groß- und Kleinschreibung berücksichtigen

en: Bundles
de: Subtypen

en: Taxonomy vocabularies
de: Taxonomie-Vokabulare

en: %field is required.
de: %field ist erforderlich.

en: URL pattern
de: URL-Muster
