Glossify (3.1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Links
et: Lingid

en: Node types
et: Sisutüübid

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Bundles
et: Kogumid

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud
