Glossify (3.1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Links
is: Hlekkir

en: Ignore tags
is: Hunsa tög

en: About
is: Um

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
